83
modifications
| Ligne 701 : | Ligne 701 : | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "3" |Circonscription de Montpellier | |rowspan= "3" |Circonscription de Montpellier | ||
|- | |||
|[[pathybulaire]] | |||
|[[Votez Bulaire !]] | |||
|48,6 % | |||
|- | |- | ||
|'''[[papyc]]''' | |'''[[papyc]]''' | ||
|'''[[La Ligue Pachydermique]]''' | |'''[[La Ligue Pachydermique]]''' | ||
|'''51,4 %''' | |'''51,4 %''' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
modifications