136
modifications
| Ligne 38 : | Ligne 38 : | ||
| 50 % | | 50 % | ||
| +9 | | +9 | ||
|- | |||
| 2 | |||
| [[Tampax]] | |||
| 22,95 % | |||
| -3 | |||
|- | |||
| 3 | |||
| [[Magne]] | |||
| 4,92 % | |||
| +2 | |||
|- | |||
| 4 | |||
| [[elromaninho]] | |||
| 3,28 % | |||
| +1 | |||
|- | |||
| 5 | |||
| [[bethunois]] | |||
| 3,28 % | |||
| -2 | |||
|- | |||
| 6 | |||
| [[sprky]] | |||
| 3,28 % | |||
| -1 | |||
|- | |||
| 7 | |||
| [[Polos]] | |||
| 2,46 % | |||
| -1 | |||
|- | |||
| 8 | |||
| [[Jessicaparker]] | |||
| 2,46 % | |||
| -1 | |||
|- | |||
| 9 | |||
| [[forger]] | |||
| 2,46 % | |||
| +2 | |||
|- | |||
| 10 | |||
| [[scofielmichael]] | |||
| 0,82 % | |||
| -1 | |||
|- | |||
| 11 | |||
| [[papyc]] | |||
| 0,82 % | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 12 | |||
| [[iskrenniy]] | |||
| 0,82 % | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 13 | |||
| [[aimelerouge]] | |||
| 0,82 % | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 14 | |||
| [[trouduc]] | |||
| 0,82 % | |||
| 0 | |||
|- | |||
| 15 | |||
| [[nonimposable]] | |||
| 0,82 % | |||
| 0 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
modifications